دوشنبه 28 مرداد 1398
 معرفی به دوستان
 دریافت آخرین اخبار سایت
Skip Navigation Links

 Sharp Label Cutter معرفی

 امروزه سازمانهاي موفق و بنگاههاي اقتصادي پيشرو محصولات و خدمات خود رااز طريق CD با ليبل هاي زيبا و جذاب معرفي مي كنند. شما براي ارائه CD هايتان چه راهي را انتخاب كرده ايد؟
اگر خواسته باشيد CDهايي سالم و با شناسنامه بصورت مادام العمر داشته باشيد هزينه هاي چاپ ليبل در تيراژهاي كمتر از 500 عدد به صرفه و اقتصادي نخواهد بود. در برگزاری سمینارهای آموزشی و کنفرانس ها و یا مراکز میکس و مونتاژ فیلم که حتی کمتر از 200 عدد CD مورد نیز است، این مشکل وجود دارد که چگونه لیبل CD ها تهیه و برش دایره وسط واطراف لیبل صورت گیرد.
دستگاه برش لیبل CD و سیله ای است با کاربری آسان و بصورت دستی که تمام مشکلات فوق را حل نموده است . همگي ما ميدانيم برش ليبل با ابزاری مانند قيچِِی و... بسيار دشوار و وقت گير خواهد بود و مهمترين مسئله اين كه كيفيت مطلوبي نيز نخواهد داشت . اينك پيشنهاد دوستانه ما به شما اينست كه از دستگاه برش دستي ما استفاده كنيد . دستگاهی كه با نو آوری، دقت و حساسيتی كه در ساخت آن درنظر گرفته شده است هم اكنون تنها دستگاهی است كه امكان برش ليبل را به صورت دستي در سطح دنيا براي كليه كاربران فراهم آورده واصول طراحی و مهندسی دستگاه مذكور به شكلي است كه شما ميتوانيد 1 تا 3 عدد ليبل را به راحتی ، در يك مرحله و بدون اتلاف وقت، برش وروي CD مورد نظرتان قرار دهيد . توصيه ما به شما انتخاب بهترين هاست .

 شایان ذکر است یک CD به همراه این دستگاه در اختیار شما قرار می گیرد که امکان طراحی لیبل مورد نظر شما را به آسانی در اختیار شما قرار داده است. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و شما می توانید با عکسها و متن دلخواه خود لیبل های شکیل و زیبا بسازید. پس از پایان طراحی لیبل مرحله چاپ لیبل با کاغذ گلاسه (برچسب) به دو صورت پرینت رنگی و کپی رنگی قابل انجام است. بدیهی است روش کپی رنگی مقرون به صرفه و ارزانتر می باشد.
اين دستگاه در حال حاضر به ثبت ادراه ثبت مالكيت صنعتی رسيده و هر گونه كپی برداری از آن طبق ضوابط و مقررات قضايی پيگرد قانونی دارد.

 

توصيه ما به شما انتخاب بهترين هاست.

 

Skip Navigation Links

Copyright © 2007 Sharp Label Cutter Co . All rights reserved.    Powered by: Mehregan Isatis Co